ייעוץ עיסקי

ייעוץ עסקי:

עכשיו, אחרי שהגשמת חלום והקמת את העסק שרצית, הכל מוכן להתחיל – אבל מאיפה? התנהלות עיסקית נכונה רחבה יותר מהקמת מלאי מוצר/שירות ופניה ללקוחות פוטנציאליים. אנו במורליד מבינים את חשיבות ההליך הנכון למיצוב ושיפור תנאי העסק. אצלנו תוכל לקבל ליווי מלא לכל שלב בו נמצא העסק במטרה להביא אותך ואת המוצר שלך למימוש מקסימלי.

במורליד יש לנו ניסיון בייעוץ עיסקי ממוקד, לעסקים קטנים וגדולים כאחד, לבניית השלבים ההכרחיים להשגת היעדים והמטרות שלך ושל המוצר שלך.

ראשית ההליך בפגישת הכרות לבניית אפיון המצב הנוכחי והצבת המטרות העתידיות, אנו נבחן את הנסיבות והתנאים הקיימים לבניית תהליך ונקודות הפעולה הרלוונטיות.

נבחן את הדרכים השונות והמתאימות עבורך לגיוס לקוחות חדשים, שימור והעלאת שביעות רצון לקוחות קיימים, שיפור הליכי גביה ותיעוד בחברה ולמעשה לעזור לך לבנות את העסק בצורה האופטימלית ביותר, לייעל הליכי עבודה ולשפר את תנועת הרווחים של העסק.

מורליד תלווה אותך בפגישות קבועות, נבחן את רמת ההתקדמות למול התכנית העסקית ונבנה את מדרג השלבים השונים אל עבר המטרה הסופית. גמישות המפגשים תלויה בצרכים ובזמינות הלקוח.

הליווי יוכל להתייחס למספר אספקטים בעסק, תלוי בצרכים ובניסיון שלך ושל העסק. יש לנו ניסיון בלווי אישי, שיפור דרכי גביה וניהול פניות לקוחות, הגדרות פניות יזומות לספקים ולקוחות, הבנת התנהלות העסק, ייעול הליכי עבודה דרכי גיוס לקוחות חדשים, הליכי שימור לקוחות קיימים ועוד. במקביל, אנו מנוסים במתן ליווי אישי למימוש מקסימלי של כישורייך ויכולותיך מעבר להתנהלות העסק. ההדרכה שלנו , הייעוץ והראיה המרחבית מספקת ללקוחות שלנו פרספקטיבה נכונה לזיהוי פוטנציאל ודרכי מימוש רלוונטיים. פעמים רבות, העסק והמוצר הם אתה – ואנו נוכל לספק לך את הדחיפה המתאימה להעלות אותך מעלה.

עסקים קטנים כיום מחויבים לסטנדרטים הגבוהים של הצרכנים מצד אחד, ותחרות קשה בשוק מצד שני. מטרתנו במורליד למצוא את הדרך הנכונה לייעל ולשפר את מצב העסק – להעלות אותך ואת העסק שלך מעלה ובהקדם.

חשוב לזכור כי בכל ייעוץ, במיוחד בתחום העסקי, יש לוודא כי הליווי מתבצע על ידי אדם עם ניסיון, בעל היכרות מעמיקה עם השוק הנוכחי, יכולת ורצון לתת מענה ופידבק נכון, בעל הבנת החזון העסקי של העסק, ובניית שלבי ושיטות פעולה מתאימות להשגת מטרות ויעדי החברה. מטרתנו ללוות אותך ואת העסק שלך לשיפור תנאי החברה, וכן מימוש מקסימלי של היכולות והכישורים שלך  

צור קשר עכשיו לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות בה תוכל לקבל אבחון ראשוני  למצב העסק הנוכחי ושיטות פעולה רלוונטיות להתייעלות והשגת מטרות העסק. 

 צור קשר עכשיו ותצטרף לאתרים המובילים 

750 ש"ח מתנה

מתלבט? רוצה לקבל עוד מידע?
ניתוח נוכחות העסק באינטרנט וסקירת אפשרויות לקידום העסק ושיווקו בפגישת יעוץ בעלות 750 ש"ח ללא עלות וללא היתחייבות.

צור קשר